16 марта 2023, 00:25

Німецька якість. П'ять найкращих футболістів в історії манншафт

Вони є втіленням футбольної машини.

Німецька якість. П'ять найкращих футболістів в історії манншафт

Автомобілі, банки, дороги. Німеччину знають у світі за всім переліченим. Однак одне з чільних місць займає й футбол. Відомий вислів Гарі Лінекера про німців, які завжди перемагають, народився не просто так. Наша розмова — про кращих з кращих у своїй справі з паспортом країни Міхаеля Шумахера.

Якщо ж ви любите футбол, і шукаєте надійного оператора, платформа vbet ua — оптимальний вибір. Тут ви матимете змогу задовольнити свій азарт і отримати кваліфіковане обслуговування.

Франц Беккенбауер

Хто б із німців не досягав футбольного олімпу, його завжди будуть порівнювати з Кайзером Францем. Беккенбауер тривалий час був «візиткою» німецького футболу аж поки «манншафт» з початком нового тисячоліття не підкорила нові успіхи. Як футболіст герр Франц був так званим «вільним захисником». Це йому приписують створення позиції «ліберо». Беккенбауера справедливо вважають одним із найкращих захисників в історії футболу в XX столітті, й цьому сприяв не тільки титул чемпіона світу, а й численні трофеї на клубному рівні в складі Баварії. Франц має два «Золоті м'ячі» в колекції особистих нагород.

Герд Мюллер

Один з найкращих бомбардирів у історії футболу. Вже цієї характеристики достатньо, щоб назавжди привернути увагу до своєї персони. Герда вже нема з нами, проте пам’ять про його звитяги на полі буде жити й далі. Валерій Лобановський вбачав у Мюллері ледь не ідеального центрфорварда. «Бомбардир нації» отримав таке прізвисько завдяки фантастичному показнику в 68 забитих м’ячів у 62-х іграх за головну команду ФРН. Герд виграв у футболі все, і це стосується, як виступів у складі Баварії, так і титулів з «манншафт», а також індивідуальних нагород. «Золотий м’яч»-1970 — в його колекції.

Лотар Маттеус

Маттеус вважається наступником Беккенбауера. У цих двох дійсно багато спільного, й мова не тільки про численні любовні романи. Як і Франц, Лотар грав і захисника, і хавбека. Як і Беккенбауер, він є легендою Баварії, завойовував «Золотий м’яч» та мав роль «вільного художника» на полі. Однак Маттеус перевершив «учителя» за таким показником, як кількість зіграних матчів у складі збірної Німеччини — Лотару належить рекордна цифра в 150 матчів. Також Лотар — один з шести футболістів у історії футболу, які брали участь у шести чемпіонатах світу й, на відміну, від Кайзера, мав успішну кар'єру в іншому провідному європейському чемпіонаті, коли захищав кольори міланського Інтера.

Мирослав Клозе

Наполовину етнічний поляк, Мирослав не має таких значних регалій, як футболісти, з якими він опинився в одній компанії. Але Клозе має велику перевагу перед більшістю «конкурентів»: протягом кар'єри в збірній Німеччини він забивав не просто багато, а найбільше за всіх! Миро врешті перевершив навіть Мюллера. В 137 іграх за «манншафт» у нього 71 гол. Також Клозе є рекордсменом за кількістю проведених голів на чемпіонатах світу (16). Тривалий час доля була невблаганною до нападника щодо титулів саме зі збірною, однак 2014-го Німеччина з Мирославом виграла мундіаль.

Філіпп Лам

Маленький Гігант. Таке прізвисько багаторічний капітан Баварії та збірної Німеччини отримав за титанічну працю на благо німецького футболу. Якщо після Беккенбауера та Маттеуса в складі «манншафт» і був їх наступник, то це саме Лам. Як і знамениті співвітчизники, Філіпп відзначався ефективною грою і в захисті, і в середній лінії. З Баварією йому підкорилися більше двох десятків титулів. У збірній Німеччині Лам став найкращим у світі 2014-го.

фото Максим Розенко, Новини спорту

Последние новости