6 лютого 2023, 07:36

Допуск росіян до Олімпіади – 2024: Україна звернулася до спонсорів МОК

Україна продовжує свою кампанію проти участі росіян і білорусів в Олімпійських іграх – 2024.

Допуск росіян до Олімпіади – 2024: Україна звернулася до спонсорів МОК

Українські дипломати надіслали листи компаніям-спонсорам Міжнародного олімпійського комітету, де висловили протест у зв'язку з можливим допуском атлетів із РФ і Білорусі до Олімпіади - 2024.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Представникам держави-терориста не місце на Олімпіаді та міжнародних турнірах. Україна надіслала відповідні листи компаніям, які найбільше підтримують МОК", - заявив гарант.

Гарант уточнив, що листи України отримали великі компанії, які зацікавлені у збереженні репутації та не хочуть, щоб їх вважали причетними до пропаганди війни та насильства.

Нагадаємо, МОК виступив із пропозицією допустити деяких представників РФ і Білорусі до участі в Іграх-2024 у Парижі під нейтральним статусом. Україна виступила різко проти: поки агресор продовжує війну на нашій території, його спортсмени не можуть пропагувати насильство на міжнародній арені.

Польща заявила, що найближчим часом коаліція з 40 країн буде готова виступити з ультиматумом проти допуску росіян і білорусів до ОІ-2024.

НОК України підтримав ідею колег про можливий бойкот Олімпіади, а Зеленський запросив главу МОКу до Бахмута, щоб він на власні очі побачив трагедію України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини