22 лютого 2023, 14:52

МОК ухвалив остаточне рішення щодо допуску росіян до участі в Олімпіаді – 2024: з'явилася заява

Міжнародний олімпійський комітет все ж вирішив залишити чинною дискваліфікацію як росіян, так і білорусів.

МОК ухвалив остаточне рішення щодо допуску росіян до участі в Олімпіаді – 2024: з'явилася заява

Міжнародний олімпійський комітет ухвалив рішення не знімати дискваліфікацію з представників держав-агресорів, які беруть участь у неоголошеній війні проти України - російські та білоруські спортсмени не поїдуть на Олімпіаду - 2024. Відповідна інформація з'явилася у сьогоднішній заяві МОК.

У документі акцентували увагу на тому факті, що санкції на атлетів із РФ та РБ наклали саме через військові дії, розв'язані їх владою проти України.

Крім того, у МОК заявили, що продовжуватимуть надавати допомогу українським атлетам, які постраждали від агресії РФ.

До речі, раніше керівництво МОК висловило неоднозначні заяви, з яких було зрозуміло, що воно не проти повернути на Олімпіаду росіян і білорусів. Від української сторони надійшов протест - його підтримала ціла низка інших країн.

Судячи з усього, МОК став побоюватися, що допуск РФ і РБ до Ігор може призвести до того, що цей старт чотириріччя бойкотуватиме величезна кількість цивілізованих країн, а це відіб'ється на заході й організаторах як фінансово, так й іміджево.


Раніше ми писали, що керівництво МОК не може визначитися з критеріями допуску російських і білоруських спортсменів до міжнародних змагань.

Також Діалог.UA писав про надсилання колегіального звернення від імені 30 держав до МОК з проханням не допускати спортсменів з РФ і Білорусі до участі в Олімпіаді у Парижі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини