22 лютого 2023, 21:20

Побиті "Минаєм" гравці "Шинника" злякалися нової зустрічі з українськими футболістами

Російський клуб хотів відмовитися від поєдинку з командою, в якій виступають українські легіонери.

Побиті "Минаєм" гравці "Шинника" злякалися нової зустрічі з українськими футболістами

Футболісти російського футбольного клубу "Шинник", побиті гравцями закарпатського "Миная" на зборах в Антальї за нешанобливе ставлення до співробітників готелю, мабуть, відтепер побоюються повторення турецьких "пригод". Команда з Ярославля відмовлялася грати товариську зустріч із казахстанським клубом "Окжетпес", оскільки у його складі виступають четверо українців, пише Telegram-канал Kozhakhmet_Inside, що висвітлює новини футболу у Казахстані.

Кольори колективу з Кокшетау захищають українці Дмитро Рижук, Іван Цюпа, Іван Брикнер і Максим Драченко.

Пояснюючи небажання проводити поєдинок, футболісти російської команди стверджували, що "бійка з українськими гравцями на полі неминуча".

Незважаючи на це, зустріч між "Шинником" і командою "Окжетпес" все ж відбулася та завершилася внічию 1:1. Про конфліктні ситуації між українськими та російськими гравцями на полі та за його межами не повідомлялося.

Нагадаємо, бійка між футболістами "Миная" та "Шинника" сталася у турецькому готелі Royal Seginus, куди обидві команди були заселені під час зборів.

Масова бійка зав'язалася після того, як один із гравців українського клубу зробив зауваження п'яному представнику російської команди, який некоректно поводився щодо персоналу готелю. Бої "стінка на стінку" закінчилися перемогою закарпатського клубу, про що пізніше свідчили синці на обличчях деяких гравців "Шинника".

Через деякий час головний тренер "Миная" Володимир Шарій зізнався, що пишається своїми підопічними за правильну реакцію на інцидент із російськими футболістами.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини