7 березня 2023, 07:33

Путіністку та главу художньої гімнастики РФ Вінер суворо покарали за події 3-річної давнини

Президента Всеросійської федерації художньої гімнастики Вінер відсторонили від міжнародних турнірів на два роки.

Путіністку та главу художньої гімнастики РФ Вінер суворо покарали за події 3-річної давнини

У Міжнародній федерації гімнастики також заявили, що протягом найближчих кількох років Вінер не тільки не зможе брати участь у міжнародних змаганнях, а й не матиме права отримати акредитацію на них.

У пресслужбі МФГ визнали слова Вінер, сказані після поразки російської команди на ОІ-2020 у Токіо, образливими, які порушують етику.

"Вінер-Усмановій заборонено брати участь і отримувати акредитацію на будь-які міжнародні змагання, включно, але не обмежуючись, роботою як тренерки, глави делегації або іншої офіційної ролі на міжнародних змаганнях, на будь-яких санкціонованих FIG змаганнях або змаганнях, організованих афілійованою федерацією-членом FIG, протягом двох років, що почнуться через один день після скасування захисних заходів FIG, пов'язаних із війною між Росією й Україною, за умови, що захисні заходи FIG, пов'язані з війною між Росією та Україною, не будуть зняті протягом п'яти років з дати прийняття цього Рішення. Якщо захисні заходи ФПГ буде знято після закінчення п'яти років з дати цього Рішення, то санкцію має бути зменшено до кількості часу, що залишився між датою зняття захисних заходів ФПГ і сімома роками з дати цього Рішення", - йдеться у вердикті Дисциплінарної комісії.

На ОІ-2020 у Токіо РФ уперше за довгі 25 років залишилася без золотих медалей. Ірина Вінер відразу ж стала звинувачувати суддів в упередженості. Ба більше, вона заявила, що головним завданням кожного з арбітрів було "зупинити росіян". Також вона заявила, що це "не суддівство, а справжня ганьба".

Пізніше, після вторгнення РФ в Україну, Вінер стала говорити про користь західних санкцій проти РФ, оскільки країна почала виробляти те, чого раніше не робила. Вона також заявляла про те, що головним другом РФ був і залишається Китай.

Раніше ми повідомляли, що 4 березня 2023 року МФГ продовжила термін недопуску російських і білоруських гімнастів на міжнародні змагання.

Нагадаємо, допінгове агентство довело наявність заборонених препаратів у крові російських біатлоністок, які брали участь в ОІ-2014 у Сочі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини