12 березня 2023, 17:26

Гасло "Слава Україні!" пролунало на всю Росію: "Матч ТВ" не встиг вирізати слова бійця UFC Двалішвілі

Грузинський боєць Мераб Двалішвілі підтримав Україну під час бою з росіянином Петром Яном.

Гасло "Слава Україні!" пролунало на всю Росію: "Матч ТВ" не встиг вирізати слова бійця UFC Двалішвілі

Гасло "Слава Україні!" прозвучало на всю Росію: режисери російського федерального телеканалу "Матч ТВ", що мовить у вільному доступі на всій території РФ, не встигли вирізати слова грузинського бійця UFC Мераба Двалішвілі, який після перемоги над росіянином Петром Яном емоційно підтримав Україну.

Поєдинок транслювався у прямому ефірі "Матч ТВ". Цей телеканал неодноразово прибирав з ефіру будь-які згадки на підтримку України. Зокрема, він кілька разів переривав трансляції чемпіонату Німеччини з футболу через українську символіку, повідомляє Діалог.UA.

Однак цього разу трансляцію не стали переривати, а вирізати слова грузинського бійця режисери, мабуть, не встигли, враховуючи, що це був прямий ефір.

У підсумку коментатори мовчки слухали виступ Двалішвілі, а завершили трансляцію такими словами: "Він (Двалішвілі - ред.), як завжди, емоційний. А ми закінчуємо наш репортаж, турнір добіг кінця. Спасибі всім, хто дивився".

Нагадаємо, Двалішвілі здобув впевнену перемогу за очками над російським суперником, після чого публічно виступив на підтримку України. Перебуваючи в октагоні, грузинський боєць вигукнув "Слава Україні!" та "Слава Грузії!", а також закликав зупинити війну. Пізніше спортсмен зізнався, що бій із росіянином для нього - це "особисте", тому що РФ захопила частину його країни, а зараз веде війну проти України.

Раніше повідомлялося, що у Вірменії на вечорі боксу заборонили прапор Росії, перекривши ексросіянину Мурату Гассієву шлях у ринг. Боксера та членів його команди змусили заклеїти чорним скотчем російську символіку на екіпіровці.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини