14 березня 2023, 10:08

Промоутер Усика звинуватив Ф'юрі у боягузтві, "бій століття" під загрозою зриву: "Він боїться та тікає"

Олександр Красюк переконаний, що бій за звання абсолютного чемпіона світу у суперважкій вазі не відбудеться.

Промоутер Усика звинуватив Ф'юрі у боягузтві, "бій століття" під загрозою зриву: "Він боїться та тікає"

Тайсон Ф'юрі не готовий до бою з Олександром Усиком і тому всіляко хоче його зірвати, вважає промоутер українського чемпіона світу з боксу Олександр Красюк, інформує talkSPORT.

Промоутер заявив, що Ф'юрі блефував, але Усик його викрив. Щоб уникнути поєдинку, Ф'юрі навіть зажадав розподілу гонорару 70 на 30 на свою користь. Він не очікував, що Усик погодиться, але той все ж таки погодився, та тепер Циганський Король намагається зачепитися за щось іще, щоб зірвати об'єднавчий бій у надважкій ваговій категорії.

"Як сказав Усик, Жадібне Пузо все ще сподівається знайти спосіб ухилитися від бою. Він буде шукати іншу причину, щоб втекти від поєдинку", - підкреслив Красюк.

Промоутер Усика сказав, що Ф'юрі навіть не почав по-справжньому готуватися до бою, а тільки лише виставив зйомки якогось постановочного тренування.

"Ф'юрі має бути соромно за таку поведінку. Справа не у грошах, а у страху. Така велика людина, як Ф'юрі, не може настільки боятися", - додав Красюк, зазначивши, що Усик дуже хоче цього поєдинку та вже двічі йшов на поступки за його умовами.

Нагадаємо, Ф'юрі грубо образив Усика та показав свою підготовку до бою.

Як повідомлялося раніше, Усик назвав Ф'юрі Жадібним Пузом і повідомив, що готовий на розподіл гонорару за схемою 70% на 30% на користь британця, але з однією умовою.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини