23 березня 2023, 20:57

Спроби Баха розбанити російських спортсменів наштовхнулися на контрудар

World Athletics слідом за European Athletics оголосила про продовження санкцій щодо Росії та Білорусі.

Спроби Баха розбанити російських спортсменів наштовхнулися на контрудар

Спроби президента МОК Томаса Баха дозволити російським і білоруським спортсменам узяти участь у літній Олімпіаді 2024 року під нейтральним прапором наштовхуються на жорсткий опір як з боку західних урядів, так і з боку багатьох міжнародних спортивних федерацій.

Не встиг глава МОК зробити заяву про те, що "неправильно застосовувати принцип колективної провини до російських і білоруських спортсменів", як Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (World Athletics) повідомила про продовження дії санкцій щодо Росії та Білорусі. Таку інформацію озвучив глава асоціації Себастьян Коу під час пресконференції у четвер.

За його словами, спортсмени з РФ і РБ, а також офіційні особи та допоміжний персонал із цих країн, як і раніше, відсторонені від міжнародних змагань.

Як уточнює Reuters, незважаючи на те, що World Athletics проголосувала за відновлення членства Всеросійської федерації легкої атлетики, щодо якої впродовж останніх восьми років діяли санкції за порушення антидопінгових правил, російські легкоатлети не зможуть у найближчому майбутньому взяти участь у міжнародних стартах через тривалу війну Росії проти України.

Нагадаємо, минулого тижня про продовження санкцій щодо російських і білоруських спортсменів оголосила Європейська асоціація легкої атлетики (European Athletics). Росіяни та білоруси, як і раніше, не зможуть змагатися на турнірах під егідою цієї асоціації.

Крім того, про продовження відсторонення росіян і білорусів оголосила Міжнародна федерація хокею, а Міжнародна федерація волейболу не дозволила чоловічій і жіночій збірним Росії брати участь в олімпійській кваліфікації.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини