28 березня 2023, 14:32

Чи допустять Росію та Білорусь до Олімпіади – 2024: у МОК визрів "гібридний" план вирішення проблеми

Функціонери з Олімпійського комітету хочуть залишити заборону для збірних РФ і Білорусі, але водночас допустити спортсменів із цих країн в індивідуальні старти.

Чи допустять Росію та Білорусь до Олімпіади – 2024: у МОК визрів "гібридний" план вирішення проблеми

Міжнародний олімпійський комітет вирішив розробити так звану "концепцію допуску" спортсменів із країн-агресорів РФ і РБ до Олімпійських ігор у Парижі. Чиновники з МОК хочуть застосувати неповну заборону: "бан" для Росії та Білорусі у командних змаганнях і дозвіл на участь в індивідуальних дисциплінах, інформує Daily Mail.

На які тільки хитрощі не йдуть спортивні функціонери, щоб хоч частково пропустити росіян і білорусів на Олімпіаду й отримати заробіток від якихось кремлівських спонсорів на кшталт "Газпрому". І цих людей, судячи з усього, не особливо турбує той факт, що режим Путіна у змові з "партнером" Лукашенком влаштував кровопролитну війну, що призвела до загибелі вже сотні тисяч людей.

Повідомляється, що функціонери з МОК нібито рекомендуватимуть профільним федераціям відсторонити росіян і білорусів від змагань з футболу, баскетболу, волейболу та гандболу. Водночас спортсмени, які представляють країни-агресори та, що важливо, їхні правлячі режими, можуть сподіватися на виступи в індивідуальних змаганнях (але при цьому їхній офіційний статус буде "нейтральним").

Також повідомляється, що до категорії допущених спортсменів із РФ і РБ не потраплять ті спортсмени, хто винен у воєнних злочинах, прихильники війни проти України та кадрові військові путінської та лукашенківської армій.

Чекаємо офіційної реакції України та міжнародної спільноти на цей "план" МОК.

Нагадаємо, Україна та ще 4 країни назвали головну умову, яку треба виконати, щоб росіяни та білоруси могли повернутися на Олімпіаду - 2024.

Як раніше повідомлялося, МОК ухвалив рішення щодо допуску росіян до участі в Олімпіаді - 2024: з'явилася заява Комітету.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини