28 березня 2023, 19:00

МОК рекомендував повернути спортсменів із РФ і Білорусі до змагань: названо умови

МОК рекомендував повернути спортсменів із РФ і Білорусі до міжнародних змагань тільки у нейтральному статусі та тільки в індивідуальних видах спорту.

МОК рекомендував повернути спортсменів із РФ і Білорусі до змагань: названо умови

Сьогодні, 28 березня, Виконком МОК рекомендував міжнародним спортивним федераціям повернути російських і білоруських атлетів до участі у змаганнях за умови дотримання кількох вимог. Як зазначає Tribuna.com, остаточне рішення ухвалюватимуть федерації, а рекомендація МОК не є обов'язковою до виконання.

Отже, до участі у змаганнях не допустять спортсменів, які підтримали війну проти України, зокрема, якщо вони демонстрували символи окупантів; підписали контракт із військовими організаціями РФ. Дії всіх спортсменів із РФ і Білорусі продовжать моніторити, щоб вчасно вирахувати порушника.

Також без змін залишили заборону на проведення міжнародних змагань на території Росії та Білорусі.

Глава МОК Томас Бах знову заявив, що спорт має об'єднувати людей і наводити мости у непростих ситуаціях, оскільки сам по собі не в змозі зупинити війни та конфлікти. Однак він уточнив, що поки що Комітет не розглядав можливість допуску представників РБ і країни-агресора до участі в Олімпіаді - 2024. Його ранні спроби повернути росіян і білорусів на міжнародні спортивні помости з тріском провалилися.

До цього представниця ООН заявила, що частина спортсменів РФ, які брали участь у війні проти України, нібито просто "виконувала наказ".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини