28 березня 2023, 21:50

"Це дискримінація", – Москва обурена через обмеження МОК для спортсменів із РФ і Білорусі

У РФ різко відреагували на обмеження, введені Міжнародним олімпійським комітетом проти російських і білоруських спортсменів.

"Це дискримінація", – Москва обурена через обмеження МОК для спортсменів із РФ і Білорусі

Глава Олімпійського комітету РФ Станіслав Поздняков звинуватив у "дискримінації" Міжнародний олімпійський комітет (МОК).

Заяву Позднякова оприлюднили 28 березня російські ЗМІ, передає Діалог.UA.

Представник країни-агресора був так обурений, що цинічно звинуватив МОК у порушенні принципів ООН. Розповідав член путінського режиму також про "дискримінацію" та "порушення прав людини".

"Рішення виконкому - це фарс, порушуються принципи МОК і ООН. Ми вимагаємо рівних умов для спортсменів усіх країн... Мета - завдати шкоди російському спорту загалом", - скаржився Поздняков.

Зазначимо, що 28 березня МОК ухвалив нове рішення щодо російських і білоруських спортсменів. Він дозволив їм брати участь в індивідуальних міжнародних змаганнях, але тільки у нейтральному статусі. Командні турніри для росіян і білорусів під забороною. Крім того, заборонена участь у змаганнях тих спортсменів, які підтримали загарбницьку війну проти України.

Так, у "чорному списку" опинилися спортсмени РФ, які взяли участь у пропагандистському концерті у Лужниках "Za мир проти нацизму! Za Росію! Zа президента!". Це Євген Рилов, Аріна та Діана Аверіни, Вікторія Сініцина, Євгенія Тарасова й інші.

Зазначимо, що Україна та її союзниці вимагали повної заборони для російських і білоруських спортсменів брати участь у міжнародних змаганнях, доки триває війна. Київ нагадав, що кожен третій спортсмен РФ, який брав участь у минулій Олімпіаді, був військовослужбовцем. Однак у МОК проявили м'якість до представників країни-агресора.

Раніше в ООН невдало спробували виправдати спортсменів РФ, які воювали проти України.

Крім того, росіян покарали в улюбленому для Путіна виді спорту.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини