29 березня 2023, 13:10

Зозуля відреагував на рішення про допуск росіян на Олімпіаду, поставивши незручне запитання НОК України

Відомий футболіст Зозуля висловив своє обурення бездіяльністю українського Національного олімпійського комітету.

Зозуля відреагував на рішення про допуск росіян на Олімпіаду, поставивши незручне запитання НОК України

Колишній форвард збірної України та київського "Динамо", а нині гравець іспанського клубу "Райо Махадаонда" Роман Зозуля відреагував у своєму "Фейсбуці" на "гібридну" пропозицію Міжнародного олімпійського комітету, який порекомендував повернути до великого спорту спортсменів із Росії та Білорусі.

І хоча, як стверджує МОК, ця "рекомендація" поки що не стосується персонально Олімпіади у Парижі, але негативна тенденція є, і все йде до того, що представників держав-агресорів можуть таки "пропхати" і туди.

"Особисто мене МОК не здивував. Бах придумав оптимальне рішення, як зняти з себе відповідальність і зберегти у кишені російські гроші. Але мене дивує бездіяльність українського НОК", - написав Роман.

Прославлений футболіст висловив обурення, чому український НОК досі не дав жодного зворотного зв'язку на те, що відбувається, адже Україна продовжує піддаватися нападу РФ і кінця цій війні поки що не видно, а МОК уже намагається лобіювати допуск росіян і білорусів до міжнародних змагань.

"Коли ми вже побачимо, що вони там не тільки штани протирають, а займаються своїм прямим обов'язком? Про можливий допуск ворожих спортсменів до змагань стало відомо місяць тому, але за цей час Олімпійський комітет, притулок колишніх "регіоналів", не зробив нічого, щоб цього не допустити. Гутцайт браво заявляє, що їм вдалося відкласти рішення щодо участі росіян і білорусів в Олімпіаді. Дякую, повеселили", - обурюється український форвард.

Зозуля наголошує, він у курсі того, що пропозиція МОК поки що не стосується безпосередньо Олімпійських ігор - 2024, але, як влучно висловився футболіст, "камінчик у фундамент допуску представників країн-агресорів на Олімпіаду вже закладено".

Роман закликав українських спортсменів зі світовим ім'ям використати весь свій авторитет, щоб не дати спортивним чиновникам провести на найважливіші міжнародні змагання представників країн-агресорів.

Нагадаємо, Україна та ще 4 країни назвали головну умову, яку треба виконати, щоб росіяни та білоруси могли повернутися на Олімпіаду - 2024.

Як раніше повідомлялося, МОК ухвалив рішення щодо допуску росіян до участі в Олімпіаді - 2024: з'явилася заява Комітету.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини