29 березня 2023, 13:14

МОК готовий пустити Росію до Олімпіади, але поставив нездійсненну для росіян умову

Щоб потрапити на Олімпіаду, російські спортсмени зобов'язані публічно визнати та засудити військове вторгнення армії РФ в Україну.

МОК готовий пустити Росію до Олімпіади, але поставив нездійсненну для росіян умову

Міжнародний олімпійський комітет рекомендував допустити російських і білоруських спортсменів до наступної Олімпіади, однак поставив нездійсненні для росіян умови: по-перше, тільки в індивідуальній якості (тобто командні види спорту виключено одразу), по-друге, тільки під нейтральним прапором, без гімну та символіки.

Ба більше, російських спортсменів ставлять перед важким вибором, додавши ще одну умову: публічне визнання та засудження військового вторгнення армії РФ в Україну.

Російський економічний аналітик і блогер Анатолій Несміян у своєму Telegram-каналі підкреслює, що МОК ставить перед російськими спортсменами важкий вибір.

"Або участь в Олімпіаді з подальшою неможливістю повернутися назад у країну, де на нього з високою часткою ймовірності можуть навіть завести кримінальну справу за такий осуд, або сидіть вдома", - зазначає він.

За його словами, в умовах вторгнення російської окупаційної армії на територію України з подальшими санкціями єдиний вихід для російських спортсменів, який існує, - зміна спортивного громадянства.

"Інших способів залишитися у професії у спортсменів немає", - зазначає він.

Розплачуючись за військову авантюру Путіна, російські спортсмени тепер змушені виступати за будь-які інші збірні, але не РФ.

Нагадаємо, Україна та ще 4 країни назвали головну умову, яку треба виконати, щоб росіяни та білоруси могли повернутися на Олімпіаду - 2024.

Тим часом Зозуля відреагував на рішення про допуск росіян на Олімпіаду, поставивши незручне запитання НОК України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини