16 квітня 2023, 16:57

Колишній чоловік Навки набрався сорому, коментуючи санкції України проти російських спортсменів

Російський тренер з фігурного катання Олександр Жулін спробував висміяти санкції України проти російських спортсменів, але нарвався на жорстку відповідь.

Колишній чоловік Навки набрався сорому, коментуючи санкції України проти російських спортсменів

Указ президента України Володимира Зеленського про введення санкцій проти десятків російських спортсменів викликав нервову реакцію у РФ. Тренер із фігурного катання Олександр Жулін, який із 2000-го та до 2010 року перебував у шлюбі з нинішньою дружиною прессекретаря РФ ексфігуристкою Тетяною Навкою, спробував висміяти запроваджені українською владою обмеження, але зрештою вдарив у багнюку обличчям.

У коментарі російському "Матч ТВ" він заявив, що запроваджені санкції нібито не турбують росіян, "тому що ніхто з них не рветься в Україну".

"Це все одно, що Кацалапову (російський фігурист, якого помітили на Z-мітингу у "Лужниках" торік і який опинився як наслідок у списку санкцій - ред.) заборонити в'їжджати в Уганду", - сказав Жулін.

Крім того, він побажав "зникнення України": "Сподіваюся, що все це буде вже називатися іншою країною", - кажучи про перспективи в'їзду в Україну через 10 років.

Тим часом уболівальники на просторах Мережі рознесли вщент висловлювання тренера та пояснили, чому опублікований Україною список означає заборону для його фігурантів на в'їзд до західних країн.

"Бійся, щоб цей список не продублювали в ЄС.

МОК і спортивні федерації напевно звернуть увагу на відповідний список.

А на місці фігуристів, що нещодавно до нього перейшли, я б дуже добре задумалася зараз. Це слова вже розлетілися по всьому англомовному Інтернету із закликами до ISU звернути увагу. Кому потрібен такий тренер? Чи він і не розраховував на міжнародні турніри?

Ну в Уганду або в Єгипет Кацалапов та інші, звісно, зможуть з'їздити, а ось із деякими іншими країнами може виникнути проблемка. Це Дюамель (канадська фігуристка, якій російська влада заборонила в'їзд до РФ, - ред.) може посміятися з російських заборон, вона сюди і не збиралася, а більше вони ні на що не впливають. А ось санкційні списки України можуть і, у принципі, вже впливають на подібні списки Америки та країн Європи", - пишуть коментатори.

Раніше вболівальники висміяли Навку, яка заявою "світ нічого не втратить, якщо Україна відмовиться від поїздки на Олімпіаду" спробувала образити українських олімпійців. Їй нагадали, що це РФ уже понад рік забанена на міжнародних змаганнях і світ нічого не втратив.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини