17 квітня 2023, 08:00

Ще один російський чемпіон утік із РФ, щоб виступити на Олімпіаді

Російський борець Даурен Куруглієв змінив громадянство на грецьке та представлятиме збірну Греції на змаганнях.

Ще один російський чемпіон утік із РФ, щоб виступити на Олімпіаді

Відсторонена від міжнародних змагань через війну з Україною Росія продовжує втрачати спортсменів. Чемпіон РФ і Європи з вільної боротьби Даурен Куруглієв отримав спортивне громадянство Греції та тепер представлятиме цю країну на змаганнях.

Про це повідомили у керівництві Федерації спортивної боротьби Дагестану, передають РосЗМІ.

Він розповів, що рішення про зміну громадянства ухвалив сам Куруглієв, а також його родичі. Дебютним турніром, де ексросіянин виступатиме під грецьким прапором, буде чемпіонат Європи, який з 17 по 23 квітня пройде у Хорватії.

Куруглієву 30 років. Він двічі вигравав чемпіонат Росії та ставав чемпіоном Європи. Також за його плечима перемога на Європейських іграх. Виступає у ваговій категорії 86 і 92 кг.

У коментарях росіяни зазначають, що зміна громадянства - єдиний спосіб для спортсмена з РФ виступати на міжнародному рівні.

"Так, скільки ж спортсменів втрачаємо через тупі дії зверху. Цей спортсмен себе вже хоча б показав та виграв медалі, а що робити молоді? У чемпіонаті Урюпінська сидіти довічно?

Правильне рішення. До Парижа всіх росіян у всіх видах знову відсторонять, а він буде на Олімпіаді", - пишуть користувачі на одному з російських спортивних інтернет-ресурсів.

Нагадаємо, про перехід до збірної Данії оголосила найкраща шорт-трекістка Росії Софія Просвірнова. Спортсменка вийшла заміж за данського ковзаняра Віктора Торупа та тепер виступатиме на змаганнях під прапором цієї скандинавської країни.

Тим часом найкращий бомбардир в історії російського футболу Олександр Кержаков повідомив, що виїхав із сім'єю з Росії. Футболіст зізнався: йому страшно через події, що відбуваються у РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини