17 квітня 2023, 15:35

Тенісистка Світоліна про рішення допустити росіян до турнірів ATP і WTA: "Вімблдон здався, це сумно"

Українська спортсменка Еліна Світоліна висловила невдоволення тим, що гравців із країн-агресорів вирішили допустити на змагання.

Тенісистка Світоліна про рішення допустити росіян до турнірів ATP і WTA: "Вімблдон здався, це сумно"

Колишня перша ракетка України, переможниця Підсумкового турніру WTA, бронзова призерка Олімпіади Еліна Світоліна прокоментувала нещодавнє рішення ATP і WTA щодо допуску представників Російської Федерації та Білорусі до турнірів, які проводяться під егідою цих тенісних федерацій, пише sport.ua.

Відома українська спортсменка висловила несхвалення рішенням міжнародних тенісних федерацій, а також тим фактом, що представники країн-агресорів (РБ і РФ) отримали допуск до участі у престижних турнірах, хоча війна не закінчилася, а її завершення поки що і близько не видно.

"Нам, українцям, незрозуміле рішення ATP і WTA не дискваліфікувати російських і білоруських гравців. Вімблдон потрапив під тиск цих двох органів і врешті-решт був змушений здатися. Це сумно", - наголосила Еліна.

Так вона прокоментувала рішення оргкомітету Вімблдонського турніру, який 2023 року допустив тенісистів із Росії та Білорусі до участі.

Крім того, Світоліна додала, що у неї немає зараз абсолютно ніяких стосунків ні з російськими, ні з білоруськими тенісистами.

Нагадаємо, у Міжнародній федерації хокею поставили крапку у питанні допуску Росії та Білорусі до головних турнірів, згадавши війну в Україні.

Раніше футболіст Роман Зозуля відреагував на рішення про допуск росіян на Олімпіаду, поставивши незручне запитання НОК України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини