19 квітня 2023, 19:25

"Несе маячню", – у Мережі висміяли ідею боксера-"єдинороса" Валуєва з "альтернативною Олімпіадою"

Депутат Держдуми Микола Валуєв запропонував російським спортсменам брати участь в альтернативних спортивних змаганнях.

"Несе маячню", – у Мережі висміяли ідею боксера-"єдинороса" Валуєва з "альтернативною Олімпіадою"

Війна, розв'язана Кремлем проти України, вбила професійний спорт у РФ. Тепер російська влада висуває сумнівні ідеї про альтернативні олімпіади та турніри. З такою заявою днями виступив і ексчемпіон світу з боксу, а нині депутат Держдуми РФ і член путінського режиму Микола Валуєв.

Свою ідею він озвучив у коментарі російському спортивному каналу "Матч ТВ".

Валуєв був вкрай обурений рішенням Європейських олімпійських комітетів відсторонити спортсменів РФ і Білорусі від участі в Європейських іграх, які стартують у Польщі наприкінці червня. Ці змагання є відбірковими на Олімпіаду - 2024, тобто спортсмени країн-агресорів не зможуть брати участь пізніше й у паризьких Іграх.

"Нас не те що не чекають там, а не дадуть можливості приїхати... Потрібен альтернативний турнір, куди приїдуть усі найсильніші спортсмени Європи та планети", - заявив депутат Валуєв. 

Він почав переконувати у тому, що росіяни та білоруси нібито "найсильніші на планеті спортсмени", але не надав тому жодних доказів.

Ба більше, боксер навіть звинуватив європейців у тому, що ті рішенням про відсторонення нібито намагаються позбутися конкурентів.

"Багато поляків і європейських лідерів розуміють, що їм не доведеться конкурувати з найсильнішими спортсменами Європи. План у наявності", - заявив представник путінського режиму.

Показово, що у Мережі заяви й ідеї Валуєва різко розкритикували. Йому, зокрема, нагадали, що 2021 року на чемпіонаті світу з боксу найбільшу кількість золотих медалей здобула Куба - 3. США, Казахстан і Японія вибороли по 2 перемоги. Росія, як і Україна, взяла по одній. А у Білорусі взагалі було нуль "золота". Це не стикується з його версією про "найсильніших у світі спортсменів".

"Альтернативний відбір на альтернативні Олімпійські ігри, що проходять в альтернативному світі.

Альтернативно обдарований Валуєв...

А чому товариш Валуєв операцію на мозку у німецьких лікарів робив, а не у "найкращих у світі" російських?

Як Чугуєв йому мізки відбив, несе маячню. Справжній депутат", - відповіли депутату у Мережі.

Раніше боксер-"єдинорос" Валуєв зібрався до військкомату, але не дійшов. За рік війни він жодного разу не з'явився навіть на окупованих територіях, не кажучи вже про лінію фронту.

Ми також писали, що ексгравець "Динамо" Алієв різко відповів росіянам на "спорт поза політикою".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини