19 квітня 2023, 19:34

Після відсторонення від Олімпіади російських баскетболістів спіткало нове покарання

Міжнародна федерація баскетболу озвучила ще одне рішення щодо збірної Росії.

Після відсторонення від Олімпіади російських баскетболістів спіткало нове покарання

Збірну Росії з баскетболу, відсторонену від відбору до Олімпіади 2024 року, спіткало нове покарання: російська команда не зможе взяти участь у попередній кваліфікації на чемпіонат Європи 2025 року, який приймуть на своїх майданчиках чотири країни - Польща, Латвія, Кіпр і Фінляндія.

Про це йдеться в офіційному листі Міжнародної федерації баскетболу (FIBA), який було надіслано Федерації баскетболу України.

Від змагань відсторонена і збірна Білорусі.

Таким чином, FIBA продовжує дотримуватися санкцій проти російських і білоруських спортсменів, запроваджених через війну Росії проти України.

У Федерації зазначили: рішення ухвалено з урахуванням рекомендацій МОК. Воно означає, що російська та білоруська команди не зможуть поїхати на Євробаскет - 2025. 

Це вже друге рішення FIBA щодо росіян цього тижня. Напередодні федерація не допустила збірну Росії до відбіркового турніру на ОІ-2024.

Раніше у Міжнародній федерації хокею повідомили про неможливість повернення російських і білоруських команд на міжнародні змагання, поки триває війна в Україні.

До цього президент УЄФА Олександр Чеферін заявив про відсутність підстав для повернення російських футбольних команд у європейські турніри до завершення війни.

Тим часом Федерація фехтування Норвегії оголосила про готовність бойкотувати змагання, на яких виступатимуть спортсмени з Росії та Білорусі.


ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!


Автор: Артем Малиновский

Останні новини