23 квітня 2023, 19:11

Найкраща тенісистка світу відповіла на спроби МОК повернути росіян на змагання

Іга Швентек назвала політику МОК щодо російської участі у міжнародних змаганнях такою, що збиває з пантелику.

Найкраща тенісистка світу відповіла на спроби МОК повернути росіян на змагання

Польська тенісистка Іга Швентек, яка посідає першу сходинку рейтингу WTA, засудила спроби МОК на чолі з Томасом Бахом повернути російських атлетів на змагання міжнародного рівня.

21-річна спортсменка назвала політику комітету у цьому питанні такою, що збиває з пантелику, зазначивши, що ситуація в Україні з моменту введення санкцій проти російського спорту не змінилася, інформує Inside The Games.

"В Україні нічого не змінилося, міста, як і раніше, перебувають під атакою", - підкреслила тенісистка.

Польська спортсменка також нагадала, що багато представників українського спорту беруть участь у війні та гинуть.

"Це несамовито", - заявила Швентек.

Тенісистка висловила сподівання, що "спорт зможе об'єднати людей", але визнала, що через наявну напруженість зробити це важко.

Швентек також зазначила, що вона всього лише спортсмен і не має повного впливу на події, що відбуваються, тому продовжить змагатися на повну силу, незалежно від обставин.

Раніше бронзова призерка ОІ, українська тенісистка Еліна Світоліна розкритикувала позицію ATP і WTA, які дозволяють російським і білоруським спортсменам брати участь у турнірах під егідою цих організацій. Зокрема, Світоліна нагадала про допуск представників РФ і РБ на Вімблдон.

Тим часом у МОК поскаржилися на Україну та заявили про "надто далеко зайшла справа", коментуючи указ українського Кабміну про заборону українцям брати участь у змаганнях, до яких допущено росіян і білорусів. У комітеті знову заявили, що "уряди не мають вирішувати, хто може змагатися на міжнародних турнірах".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини