24 квітня 2023, 09:07

Чиновники МОК захотіли допустити Росію до турнірів – спортсмени з Німеччини влучно поставили їх на місце

Німецькі атлети підкреслили, що рекомендації МОК щодо допуску РФ і РБ "інструменталізовані військовою пропагандою Путіна".

Чиновники МОК захотіли допустити Росію до турнірів –  спортсмени з Німеччини влучно поставили їх на місце

Міжнародний олімпійський комітет, керуючись корисливими міркуваннями, надав так звані "рекомендації" щодо участі спортсменів з Російської Федерації та Білорусі у престижних міжнародних змаганнях. Чиновники МОК рекомендували допустити росіян і білорусів як нейтральних спортсменів, після чого нарвалися на жорстку відповідь від ФРН, пише Deutsche Welle.

В Асоціації спортсменів Німеччини гостро й аргументовано розкритикували рекомендації МОК щодо участі атлетів із РФ і РБ у міжнародних змаганнях, наголосивши, що вони "інструменталізовані військовою пропагандою Путіна".

"Єдиним варіантом на цей момент є колективне виключення. В іншому разі ми отримаємо ситуацію, коли росіян візьмуть назад у світовий спорт, відчинять перед ними двері та як наслідок зачинятимуть двері для українців", - сказав Максиміліан Кляйн, представник організації, який відповідає за політику та стратегію.

Нагадаємо, у Міжнародній федерації хокею поставили крапку у питанні допуску Росії та Білорусі до змагань, згадавши війну в Україні.

Також ми повідомляли, що український футболіст Роман Зозуля відреагував на рішення про допуск росіян на Олімпіаду, поставивши незручне запитання НОК України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини