25 квітня 2023, 07:51

"Не пустили на рейс у Польщі", – тенісистка з РФ скаржиться, що російський паспорт став "клеймом"

Російська тенісистка не потрапила на турнір через нові правила перельоту для росіян, впроваджені LOT Airlines.

"Не пустили на рейс у Польщі", – тенісистка з РФ скаржиться, що російський паспорт став "клеймом"

Росіяни вкотре скаржаться на "дискримінацію", з якою вони стикаються в Європі через пред'явлення російського паспорта. Як повідомляє видання "Зеркало", тенісистка з РФ Віталія Демченко опублікувала гнівний пост про інцидент у польському аеропорту, де 24 квітня спортсменку не зареєстрували на рейс, що вилітав до Ніцци. Внаслідок цього їй довелося пропустити турнір на Корсиці.

"Сьогодні у LOT Airlines просто відмовили у вильоті... через надання російського паспорта... Правила авіакомпанії передбачають заборони на польоти для росіян", - обурилася Дяченко.

Тенісистка була готова до можливих ризиків, оскільки заявила про те, що намагалася відстояти свої права. Але їй не допомогли ні рекомендації спортивних асоціацій, ні підтвердження родинних зв'язків з уродженим українцем.

"Авіакомпанії раптом стали відмовлятися від розгляду документів. Усе через місце народження", - поскаржилася спортсменка.

Дяченко додала, що до всього іншого її обурило поводження з боку співробітників аеропорту. За її словами, ставлення було, як до "третього сорту". При цьому ціною питання є втрата кількох тисяч євро, а також можливості взяти участь у турнірі.

При всьому цьому Дяченко висловила впевненість у тому, що спортсмени мають стояти поза політикою, вказавши при цьому на той факт, нібито сама особисто виступає без прапора та не представляє на змаганнях Росію.

Раніше у Німеччині різко негативно відреагували на спробу МОК визнати право росіян на участь у міжнародних змаганнях.

Також відомо, що федерація біатлону продовжила заборону на участь у турнірах спортсменів з РФ і Білорусі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Ольга Пилипенко

Останні новини