11 травня 2023, 20:18

Без чотирьох Олімпіад: Росії напророкували довгу ізоляцію у спорті

Нинішнє покоління російських спортсменів уже навряд чи візьме участь у головних стартах чотириріччя.

Без чотирьох Олімпіад: Росії напророкували довгу ізоляцію у спорті

Росія пропустить не тільки Олімпійські ігри 2024 року у Парижі, а й ще щонайменше три наступні Олімпіади. Нинішньому поколінню російських спортсменів закрита дорога на головні старти чотириріччя.

Таким прогнозом поділився російський коментатор, фігурант санкційного списку України Дмитро Губернієв у коментарі "Матч ТВ".

"Думаю, ми пропустимо не дві Олімпіади, а чотири", - заявив він, коментуючи відсторонення трьох олімпійських чемпіонок-фехтувальниць від змагань під егідою FIE.

За його словами, у далекому майбутньому можливість виступити на ОІ матимуть російські спортсмени, які сьогодні змагаються ще з юніорів. При цьому до них також будуть застосовані критерії відбору з боку міжнародних спортивних організацій, зокрема, вони повинні будуть не мати приналежність до російської армії й інших силових структур РФ.

"Ми не будемо виступати", - додав він, оцінюючи перспективи для представників російського спорту на найближчі вісім років.

Тим часом російські вболівальники вважають, що відсторонення росіян може тривати ще довше - доти, доки у Кремлі збережеться чинна влада.

"Якщо президент (Путін - ред.) проживе стільки ж, скільки у середньому жили його предки, то до 2040 року як мінімум це триватиме", - пишуть у коментарях.

Нагадаємо, в Асоціації спортсменів Німеччини заявили, що єдиним можливим рішенням на сьогоднішній день є повне відсторонення російських і білоруських спортсменів від міжнародних змагань.

З німецькими колегами згодні й в Олімпійському комітеті Чехії: організація схвалила резолюцію, що закликає продовжити заборону для росіян і білорусів змагатися на міжнародних стартах.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини