24 травня 2023, 21:57

Гейні грубо образив Ломаченка та закликав його "перестати плакати"

Американський чемпіон Гейні назвав українського боксера Ломаченка "жалюгідним невдахою".

Гейні грубо образив Ломаченка та закликав його "перестати плакати"

Епопея навколо незгоди команди українського боксера Василя Ломаченка з результатом чемпіонського бою проти американця Девіна Гейні, в якому судді непохитно віддали перемогу представнику США, триває. Гейні, який захистив звання короля легкої ваги, у грубій формі відповів на плани українця подати апеляцію на результат поєдинку.

Американський боксер назвав Ломаченка "жалюгідним невдахою" та закликав його "перестати плакати". Відповідний пост американець розмістив у своєму Twitter-акаунті.

"Прийми програш як чоловік", - порадив Хейні Василеві, а також нагадав, що українець утретє у своїй професійній кар'єрі зазнав поразки.

Крім того, американець зажадав повернути йому 400 тисяч доларів, які йому довелося заплатити за неспортивну поведінку на церемонії зважування, що передувала поєдинку (під час дуелі погляду Хейні сильно штовхнув українця).

Нагадаємо, бій Хейні - Ломаченко відбувся у Лас-Вегасі у ніч на 21 травня за київським часом і завершився перемогою американського боксера одноголосним рішенням суддів. Однак багато експертів і зірок боксу не погодилися з таким результатом, вважаючи, що українець перебоксував свого суперника, та назвали "несправедливим" суддівський вердикт. Команда Ломаченка, зі свого боку, наполягає на реванші та має намір подати апеляцію на результат поєдинку.

Крім того, повідомлялося, що за Ломаченка заступилися його російські фанати, які зажадали "очистити бокс від мафії".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини