29 травня 2023, 15:36

Латвія виграла медаль на ЧС із хокею, викликавши злість у "асистентів" Путіна Фетісова та Кожевнікова

Кожевніков в істериці "напав" на латишів, а Фетисов назвав злочинцями російських любителів міжнародного хокею.

Латвія виграла медаль на ЧС із хокею, викликавши злість у "асистентів" Путіна Фетісова та Кожевнікова

Відомі радянські та російські хокеїсти В'ячеслав Фетісов і Олександр Кожевніков, які втратили повагу після відвертого підлабузництва перед диктатором Путіним, продемонстрували вельми нервову й навіть злісну реакцію після перемоги збірної Латвії у матчі за 3-тє місце на чемпіонаті світу, передає Діалог.UA.

Так, Кожевніков, дізнавшись про те, що Латвія сенсаційно перемогла команду США з рахунком 4:3 (у додатковий час), почав порівнювати рівень латишів з африканцями. І це, незважаючи на те що сама збірна РФ, коли її ще не виганяли з чемпіонату світу, далеко не завжди вигравала в американців. Так, 2015 року на ЧС в Остраві "біло-синьо-червоні" програли їм із рахунком 2:4, а 2017 року у Кельні поступилися 3:5.

"Скоро Буркіна-Фасо братиме призові місця. Сто відсотків ніколи б не виграли вони (збірна Латвії - ред.) бронзову медаль, якби Росія брала участь. Це взагалі кошмар!" - обурюється Кожевников.

Своєю чергою, Фетисов, який добре підіграє Путіну як у житті, так і на льоду у матчах, коли диктатор закидає безліч шайб, назвав злочинцями росіян, які обговорюють ЧС-2023, що проходить без участі команди держави-агресора.

"Для мене немає чемпіонату світу з хокею. Я вважаю, що це злочин - показувати його у нас у країні, ще й обговорювати його підсумки", - гордовито заявив "асистент" Путіна.

Нагадаємо, Латвія своїм принциповим рішенням повністю очистила чемпіонат світу з хокею від росіян і білорусів.

Як раніше повідомлялося, глава IIHF Люк Тардіф заявив, що російську та білоруську збірні не буде допущено до участі у турнірах Міжнародної федерації хокею, поки триває війна в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини