30 травня 2023, 16:19

"РФ не змогла ні з ким домовитися", – спроба Москви прорвати ізоляцію провалилася

Росія не змогла ні з ким домовитися про проведення хоча б одного товариського матчу та тепер повністю скасовує літній збір, потрапивши у міжнародну ізоляцію.

"РФ не змогла ні з ким домовитися", – спроба Москви прорвати ізоляцію провалилася

Росія продовжує розплачуватися за вторгнення окупаційної армії в Україну ізоляцією, яка повністю охопила російський футбол. Збірна Росії офіційно скасувала літній збір, оскільки з нею відмовилися грати абсолютно всі потенційні спаринг-партнери.

Таким чином, місцева збірна не проводитиме літніх зборів, а також жодних матчів у цей період. Російські ЗМІ зазначають, що все дуже просто: російський футбольний союз не зміг ні з ким домовитися про проведення хоча б одного товариського матчу.

З Росією відмовилися грати абсолютно всі, навіть африканські збірні, всі переговори провалилися. Збірна РФ тепер збереться восени. Останньою надією росіян був Камерун, який в останній момент відмовився від зустрічі після заборони на гру від уряду країни.

У Мережі обурюються навіть російські вболівальники, за словами яких, війна з Україною обернулася для РФ важкими наслідками, що торкнулися і футболу. Раніше УЄФА відсторонила на невизначений термін російські футбольні клуби від участі в єврокубках.


Нагадаємо, глава УЄФА назвав малоймовірним повернення російських команд на європейські турніри до завершення війни в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини