1 червня 2023, 21:47

Розлючена "бронзою" збірної Латвії на ЧС із хокею Росія спробувала "вкрасти" перемогу латишів

Успіх латвійської команди на чемпіонаті світу з хокею не дає спокою росіянам.

Розлючена "бронзою" збірної Латвії на ЧС із хокею Росія спробувала "вкрасти" перемогу латишів

Поки відсторонена від міжнародних змагань збірна Росії з хокею другий рік поспіль дивилася чемпіонат світу по телевізору, латвійська команда створила справжню сенсацію, вигравши бронзові медалі світової першості. Успіх балтійської країни ось уже кілька днів не дає спокою росіянам, зокрема відомим російським хокеїстам, які нервово коментують підсумки ЧС.

Слідом за В'ячеславом Фетісовим і Олександром Кожевніковим на бронзу латишів відреагував колишній радянський і російський хокеїст, а нині тренер Андрій Назаров, який, до речі, у 2013 році очолював донецький "Донбас" і збірну України.

В інтерв'ю порталу "Чемпионат" він у найкращих традиціях російської пропаганди спробував привласнити Росії успіх латвійського колективу. Назаров заявив, що історичний результат збірної Латвії - це нібито заслуга російської Континентальної хокейної ліги (КХЛ), у якій тривалий час виступали гравці латвійської команди (раніше у КХЛ виступав ХК "Динамо" Рига, проте після вторгнення Росії в Україну у лютому 2022 року клуб покинув цю лігу). 

Мабуть, бронзовий тріумф Латвії настільки сильно зачепив росіян, що Назаров пішов далі у своїх абсурдних заявах і додав, що "більшість латвійців незаслужено сиділи на жирних контрактах у російських командах, черпали там досвід, який потім переносили у збірну Латвії"

"По суті тут (у Росії - ред.) латвійці і навчилися як слід грати у хокей", - сказав він.

Крім цього, Назаров стверджував, нібито Росію не пустили на ЧС через те, що "організатори побоялися її перемоги на турнірі".

Раніше розлючений бронзою збірної Латвії Фетисов назвав "злочинцями" росіян, які дивилися чемпіонат світу з хокею, куди не пустили російську команду.

Нагадаємо, російський телеканал "Матч ТВ" прибрав з ефірної сітки поєдинки збірної Латвії після того, як латвійські вболівальники у поєдинку з Канадою вивісили на трибунах банер із написом "Слава Україні!".

До цього стало відомо, що організатори чемпіонату світу з хокею заборонили вболівальникам проносити на трибуни російську та білоруську символіки.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини