7 червня 2023, 19:34

Шанси Росії на Олімпіаду випаровуються: МОК не буде підлаштовуватися під росіян

МОК не буде проводити додаткові відбіркові змагання на Ігри 2024 року для російських і білоруських спортсменів.

Шанси Росії на Олімпіаду випаровуються: МОК не буде підлаштовуватися під росіян

Шанси росіян зібрати команду для участі у літніх Олімпійських іграх 2024 року у Парижі випаровуються, незважаючи на те, що низка федерацій погодилися з рекомендаціями МОК щодо допуску росіян до змагань у нейтральному статусі. Через умови участі у міжнародних стартах російські спортсмени пропустили вже багато кваліфікаційних турнірів, а МОК не збирається організовувати додаткові відбіркові змагання для атлетів із РФ і РБ.

Про це повідомляє російський телеканал "Матч ТВ" із посиланням на відповідь, яку він отримав від МОК.

У Комітеті констатували: низка кваліфікаційних змагань за деякими видами спорту вже відбулася, але МОК не звертатиметься до федерацій із проханням провести додаткові змагання для росіян і білорусів, які не встигли взяти участь у попередніх відбіркових стартах.

"Нам нічого додати до цієї заяви", - підкреслили у МОК.

Рішення МОК уже спровокувало нервову реакцію у РФ. Голова Федерації спортивної боротьби Росії Михайло Маміашвілі звинуватив МОК в "екзекуції росіян". За його словами, такими діями Комітет намагається допустити до ОІ якомога меншу кількість російських спортсменів.

У ФСБР обурилися, що "всі ці вказівки дають згори", та поскаржилися: від російських спортсменів "просять зректися своїх батьків".

Нагадаємо, наприкінці травня стало відомо, що UCI відсторонив від змагань двох російських велогонщиць Анастасію Войнову та Марію Новолодську через їхню приналежність до силових структур РФ. Їм було відмовлено в отриманні нейтрального статусу.

До цього російську команду з важкої атлетики у повному складі не допустили до олімпійської кваліфікації у Гавані через відмову підписати декларацію про непідтримку війни Росії проти України.


ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини