16 червня 2023, 14:50

Соболенко стала "жертвою": перша ракетка Білорусі зробила несподіване зізнання

Аріна Соболенко стала героїнею документального фільму компанії Netflix, у якому заявила, що хотіла кинути теніс через війну в Україні.

Соболенко стала "жертвою": перша ракетка Білорусі зробила несподіване зізнання

Перша ракетка Білорусі та переможниця Australian Open 25-річна Аріна Соболенко є однією з героїнь документального фільму Break Point від платформи Netflix, у якому вона розповіла, що хотіла завершити кар'єру після вторгнення РФ в Україну. У Мережі з'явився трейлер фільму, а прем'єра запланована на 21 червня.

Про це пише Daily Express.

В одному з епізодів Соболенко розповіла, як почувалася жахливо через те, що її країна є співучасником війни, а сама вона почала отримувати безліч погроз.

"Я з Білорусі, тому мені було дуже погано. Це важко. Якби я могла це контролювати, то, звичайно, я б зробила все можливе, щоб усе зупинити. Усі почали говорити: "Ви повинні забанити всіх гравців із Росії та Білорусі". Я відчувала, що всі ненавидять мене через мою країну. Після одного з матчів я відкрила Instagram, і перше, що вискочило, було щось на кшталт: "Ти, б***ь, с**а, помреш". Я зрозуміла, що не можу з цим впоратися. Це вже занадто. Я сказала команді, що просто більше не хочу грати у теніс. Кінець усього. Усе це говорило мені, що я маю завершити кар'єру", - поскаржилася тенісистка.

В іншому епізоді білоруська тенісистка зі сльозами кричить своїй команді російською, що хоче піти з великого спорту. За її словами, всі навколо вимагали, щоб вона завершила кар'єру, але все ж знайшлася причина не робити цього.

"Відверто кажучи, я думала, що перестану грати у теніс, оскільки справи йшли зовсім погано. Але це була наша спільна з батьком мрія, тому я сказала собі: "Я не можу просто так здатися. Він би цього не зрозумів"", - заявила Соболенко.

Білоруська тенісистка, друга ракетка світу Аріна Соболенко, яка обіграла на різних етапах "Ролан Гаррос" українок Еліну Світоліну та Марту Костюк, попросила, щоб їй не робили "політичних" запитань.

Нагадаємо, після виграного чвертьфінального матчу у Світоліної Соболенко провокаційно чекала рукостискання з українкою, знаючи, що наші тенісисти не тиснули руку суперникам із Росії та Білорусі.

Пізніше Соболенко сказала, що не підтримує війну та президента РБ Олександра Лукашенка "на цьому етапі".


ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Михаил Бутко

Останні новини