23 червня 2023, 09:36

Україна вийшла на 1-е місце у таблиці медалей після першого дня Європейських ігор – 2023

Спортсмени з України змогли виграти вчора одразу шість медалей: 4 золоті та 2 бронзові.

Україна вийшла на 1-е місце у таблиці медалей після першого дня Європейських ігор – 2023

Стартовий день III Європейських ігор, які цього року відбуваються у польському Кракові та містах Малопольського воєводства, виявився вельми вдалим для українських спортсменів. Збірна України за підсумками четверга, 22 червня, йде на першому місці у медальному заліку серед команд, передає sport.ua.

Примітно, що всі олімпійські види спорту, що проводяться на поточних Європейських іграх, нададуть можливості для кваліфікації на літні Олімпійські ігри 2024 року у Парижі.

"Синьо-жовті" за стартовий день міжнародних змагань змогли виграти одразу 6 медалей: 4 "золота" та 2 "бронзи".

Перші місця у своїх дисциплінах Європейських ігор, виборовши "золото", посіли такі спортсмени з України: Анжеліка Терлюга (карате), Олег Кухарик й Ігор Трунов (веслування на байдарках-двійках), Людмила Лузан і Валерія Терета (веслування на байдарках і каное), а також Анна Письменська, Ксенія Байло, Олексій Середа та Данило Коновалов (команда зі стрибків у воду).

"Бронзу" для збірної України виграли Микита Філіпов (карате) й Олена Костевич (стрільба з пневмопістолета).

Після стартового дня Європейських ігор командна турнірна таблиця має такий вигляд: Україна (4 золоті медалі, 2 бронзові), Іспанія (3 золоті, 5 срібні, 1 бронзова), Польща (3-1-2), Італія (2-2-5), Туреччина (2-1-2).

Варто зазначити, що загалом беруть участь в Іграх 48 держав, з них уже 22 мають нагороди після першого дня Ігор. Російські та білоруські спортсмени не беруть участі тут у жодному статусі.

Нагадаємо, глава МОК Томас Бах засудив спроби ізольованої РФ створити альтернативні Олімпіаді змагання.

Як раніше повідомлялося, у ПАРЄ обговорюють резолюцію, у якій закликають МОК не допускати на Олімпіаду-2024 російських і білоруських спортсменів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини