29 червня 2023, 19:42

Чехія в обхід МОК ізолювала російських спортсменів

Атлети з РФ в індивідуальних і командних видах спорту не зможуть брати участь у змаганнях на території Чехії.

Чехія в обхід МОК ізолювала російських спортсменів

Поки Міжнародний олімпійський комітет (МОК) продовжує просувати ідею допуску "нейтральних" російських спортсменів на літню Олімпіаду 2024 року, що відбудеться у Парижі, окремі спортивні федерації та уряди деяких країн виступають за повне усунення атлетів із РФ до припинення війни Росії проти України та шукають способи, як не допустити росіян на міжнародні змагання.

Напередодні уряд Чехії підтримав ініціативу Мінспорту країни щодо заборони російським атлетам в індивідуальних і командних видах спорту змагатися на турнірах, що проводяться на чеській території. Про це йдеться у повідомленні Кабміну Чехії.

Крім цього, чеський уряд заборонив своїм спортсменам брати участь у змаганнях, які проводяться на території РФ.

При цьому поки невідомо, які заходи можуть бути застосовані, зокрема, до чеських футболістів, які продовжують виступати у російських чемпіонатах. Наприклад, чех Марцел Лічка, який нещодавно очолив московське "Динамо", відповідаючи на запитання, чому він продовжує працювати у Росії після російського вторгнення в Україну, заявив, що "політика йому нецікава". До переходу до "Динамо" він обіймав посаду головного тренера "Оренбурга".

Раніше повідомлялося, що влада Німеччини замислюється над тим, щоб заборонити видачу віз атлетам із Росії та Білорусі. Таким чином вони не зможуть брати участь у міжнародних змаганнях на території ФРН і ЄС.

Нагадаємо, минулого тижня у ПАРЄ ухвалили резолюцію, що закликає не допускати російських і білоруських спортсменів на паризьку Олімпіаду.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ! Автор: Артем Малиновский

Останні новини