16 липня 2023, 19:11

Не подавайте заявки: Польща закрила дорогу росіянам на тенісний турнір

Польща не допустить російських і білоруських тенісистів на турнір серії "Челенджер".

Не подавайте заявки: Польща закрила дорогу росіянам на тенісний турнір

Польща, яка активно підтримує Україну у питанні повного відсторонення російських і білоруських атлетів від міжнародного спорту, зробила новий крок у цьому напрямку. Країна не пустить тенісистів із Росії та Білорусі на турнір серії "Челенджер", який у серпні пройде у польських Козерках.

На офіційному сайті змагань розміщено повідомлення, в якому російським і білоруським тенісистам рекомендують не подавати заявок на участь у турнірі, оскільки вони не будуть схвалені через збройну агресію Росії проти України.

"Ці тенісисти (з РФ і РБ - ред.) не будуть допущені ні на турнір, ні у комплекс "Козерки"", - ідеться у повідомленні.

Турніри-челенджери входять до молодшої серії AT. Ці змагання - можливість для новачків, гравців середнього рівня та тенісистів після травм отримати необхідні бали для потрапляння до кваліфікації або основної сітки більш рейтингових турнірів. 

Жіночий турнір серії Челенджер Kozerki Open відбудеться з 7 по 13 серпня, чоловіки зіграють свої матчі на тижні з 14 по 19 серпня.

Нагадаємо, уряд Чехії заборонив спортсменам із Росії в індивідуальних і командних видах спорту брати участь у змаганнях, що проводяться на чеській території. Крім того, влада Чехії заборонила своїм атлетам змагатися на турнірах у РФ.

Тим часом в уряді Німеччини обговорюють питання заборони видачі віз спортсменам з РФ і РБ, щоб вони не змогли потрапити на територію ФРН і Європи для участі у міжнародних змаганнях.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини