17 липня 2023, 20:14

МОК перевірив Z-патріотку Ісінбаєву й ухвалив рішення про її роботу в організації

Комітет з етики Міжнародного олімпійського комітету перевірив дворазову олімпійську чемпіонку Олену Ісінбаєву та не знайшов жодних порушень.

МОК перевірив Z-патріотку Ісінбаєву й ухвалив рішення про її роботу в організації

МОК перевіряв, чи підтримує Олена Ісінбаєва війну РФ проти України та чи є у неї контракти з російськими військовими структурами. У підсумку Z-патріотці дозволили продовжити роботу у Комітеті.

"Уже у вересні 2023-го відновлюю свою міжнародну діяльність у МОК", - написала спортсменка у своїх соцмережах.

На виборах у 2012 і 2018 роках Ісінбаєва була довіреною особою Путіна. Також вона була у складі робочої групи, яка "обнулила" Конституцію РФ, подарувавши Путіну можливість правити Росією ще два президентські терміни.

Ще спортсменка запевняє, що на службі в армії не перебувала. 

Це брехня: 5-річний контракт на службу вона підписала 2015 року, отримавши звання майора.

Також, за її словами, вона ніколи не була членом будь-якої партії. Цікаво, якщо Ісінбаєва не бреше, то чому її дані досі значаться на сайті путінської "Единой России"?

МОК почав перевірку чемпіонки наприкінці червня 2023 року. Її біографію та контакти пильно вивчали тільки починаючи з 24 лютого 2022 року.

До речі, зараз Ісінбаєва живе на іспанському острові Тенерифе та вважає за краще називати себе "людиною миру", не коментуючи минулу підтримку Путіна. На острові у спортсменки є дві вілли вартістю по 1 млн євро кожна.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини