19 липня 2023, 15:02

У Дагестані перейменують стадіон, названий на честь Ісінбаєвої: "Нехай називають спортзал в Іспанії"

Російська спортсменка Ісінбаєва, щоб повернутися до структури МОК, відхрестилася від військового звання армії РФ і видаляє фото у формі з соцмереж.

У Дагестані перейменують стадіон, названий на честь Ісінбаєвої: "Нехай називають спортзал в Іспанії"

У Дагестані обурилися поведінкою дворазової Олімпійської чемпіонки зі стрибків з жердиною Олени Ісінбаєвої та вирішили перейменувати стадіон у Махачкалі названий на її честь.

Про це повідомляє Телеграм-канал ASTRA.

"Останні заяви спортсменки, зроблені з-за кордону, для нас серйозний сигнал і привід переглянути назву стадіону, тому буде правильно, якщо нову назву об'єкта виберуть самі дагестанці. Доручаю Мінспорту Дагестану та меру Махачкали організувати цю роботу", - повідомив глава Дагестану Сергій Меліков.

Він додав, що у республіці є "гідні спортсмени" та "справжні патріоти Батьківщини" та стадіон можна назвати на їхню честь. Меліков також припустив, що жителі регіону віддадуть перевагу поверненню спортивному об'єкту старої назви - "Труд".

"А на честь Олени Ісінбаєвої нехай називають який-небудь спортзал в Іспанії, якій вона віддала перевагу перед Росією", - заявив він.

На поведінку Ісінбаєвої відреагували й у Міністерстві спорту РФ. Його очільник Олег Матицін прокоментував кореспондентові Телеграм-каналу SHOT пост спортсменки, в якому вона назвала "номінальним" своє звання майора та заявила, що у неї ніколи не було контрактів зі ЗС РФ.

"Неприпустимо так ставитися до військового звання та подій, які відбуваються у твоїй рідній країні", - сказав Матицин.

Нагадаємо, довірена особа Путіна, членкиня "Єдиної Росії", "Путін team" і робочої групи з поправок до Конституції РФ Олена Ісінбаєва відхрестилася від військового звання майора, яке їй надав Шойгу, та назвала себе "людиною миру", не коментуючи минулої підтримки російського диктатора. Заперечувати, що вона переїхала до країни НАТО Іспанію та тепер живе там, вона не стала.

У Міжнародному Олімпійському комітеті повідомили, що російська стрибунка з жердиною Олена Ісінбаєва відповідає етичним критеріям для роботи в організації.

Також ми писали, що Z-патріотка Ісінбаєва, яку залишили у МОК, видаляє фото у військовій формі РФ зі своїх соцмереж.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини