28 липня 2023, 08:58

Шабля у груди двоголового орла: вчинок Ольги Харлан надихнув Укрпошту на випуск нової марки

З'явився проєкт поштової марки, на якій Харлан спрямовує свою зброю просто у груди російського орла-мутанта.

Шабля у груди двоголового орла: вчинок Ольги Харлан надихнув Укрпошту на випуск нової марки

Українське державне підприємство "Укрпошта" анонсувало випуск нової поштової марки, присвяченої патріотичному вчинку фехтувальниці Ольги Харлан, яку організатори чемпіонату світу несправедливо дискваліфікували, передає Діалог.UA з посиланням на ТГ-канал генерального директора національного оператора поштового зв'язку Ігоря Смілянського.

На малюнку, що являє собою проект марки, Ольга спрямовує свою шаблю прямо у груди двоголового орла, який є, як відомо, офіційним гербом держави-агресора Російської Федерації.

За словами керівника Укрпошти, нова марка з Ольгою Харлан, якщо затвердять цей проект, може з'явитися вже на початку серпня. Водночас Смілянський підкреслив, що остаточний дизайн у процесі затвердження може ще зазнати змін. Також гендиректор похвалив українську спортсменку, відзначивши її яскравий вчинок на чемпіонаті світу з фехтування.

"Ми, звичайно, подумаємо, але у роботі вже є щось схоже - чекайте на початку серпня. А Ольга Харлан - крута!" - підкреслив він.

Нагадаємо, українка Ольга Харлан після перемоги над росіянкою Смирновою відмовилася тиснути їй руку, запропонувавши натомість "ковідний протокол" або дотик шпагами за аналогією, як чинили спортсмени з ворогуючих Ізраїлю й арабських країн.

Смирнова, зі свого боку, подала протест і залишилася чекати на доріжці, знаючи, що, згідно з правилами, поєдинок вважається незавершеним без рукостискання. До речі, ця "нейтральна" російська спортсменка "засвітилася" у Мережі у головному уборі ЗС РФ, а її брат, як виявилося, служить у російській армії окупантів, які воюють проти України.

У підсумку росіянці все ж зарахували поразку, проте пізніше з'ясувалося, що й українку Харлан прибрали з турніру, оголосивши дискваліфікацію.

Тим часом український борець Жан Беленюк написав, що Харлан не мали відсторонювати від участі у змаганнях, оскільки вона заздалегідь обговорила відмову від рукостискання з росіянкою.

До речі, у МОК стверджують, що "як і раніше, повністю солідарні з українськими спортсменами".

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини