28 липня 2023, 12:57

Роман Зозуля звинуватив FIE у продажності після інциденту з Харлан: "Для них гроші РФ важливіші за принципи"

Колишній гравець збірної України з футболу Зозуля обурений дискваліфікацією своєї співвітчизниці з фехтувального ЧС.

Роман Зозуля звинуватив FIE у продажності після інциденту з Харлан: "Для них гроші РФ важливіші за принципи"

Ексфорвард збірної України з футболу Роман Зозуля, відомий своєю патріотичною позицією та підтримкою ЗСУ, на своєму ТГ-каналі відкрито висловив рішучу підтримку шаблістці Ользі Харлан, яку нещодавно дискваліфікували з чемпіонату світу з фехтування після відмови потискати руку сестрі російського окупанта Анні Смірновій.

Крім того, відомий український футболіст звинуватив Міжнародну федерацію фехтування FIE, яка, як відомо, патронує чемпіонат світу в Італії, у продажності та грі на користь країни-агресора.

"На жаль, FIE вкотре довела, що російські гроші важливіші за принципи. Питань немає - просто сором і ганьба", - написав Роман, додавши до свого посту ще й критику на адресу міністра спорту України.

До речі, президентом FIE є російський олігарх Алішер Усманов.

Крім того, Зозуля наголосив, що Оля Харлан, не потиснувши руку "нейтральній" росіянці, яка нахлобучувала на свою голову символіку ЗС РФ, проявила свою громадянську позицію, продемонструвавши патріотизм і адекватність, і за це була несправедливо дискваліфікована спортивними чиновниками з чемпіонату світу.

"Просто Ольга знає, що р*сня без розпізнавальних знаків - це все одно р*сня. Це ворог, який намагається знищити твоє рідне місто та країну, і тому не заслуговує на те, щоб потискати йому руку", - додав Роман.

Нагадаємо, українка Харлан після перемоги над росіянкою Смирновою з рахунком 15:7 відмовилася потискати їй руку, запропонувавши натомість дотик шпагами.

Смирнова подала протест, їй все ж зарахували поразку, проте пізніше й українці несправедливо оголосили дискваліфікацію.

До речі, ця "нейтральна" російська спортсменка засвітилася у Мережі у головному уборі ЗС РФ, а її брат, як виявилося, служить у російській армії окупантів.

Раніше Ольгу Харлан підтримав борець Жан Беленюк, який написав, що Харлан не мали відсторонювати від участі у змаганнях, оскільки вона заздалегідь обговорила відмову від рукостискання з представницею РФ.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини