8 серпня 2023, 07:46

Спортсменам із РФ заборонили виступати на чемпіонаті світу з важкої атлетики

Міжнародна федерація важкої атлетики (IWF) не допустила росіян до чемпіонату світу 2023 року.

Спортсменам із РФ заборонили виступати на чемпіонаті світу з важкої атлетики

Спортсменів, які представляють країну-агресора, не допустять до чемпіонату світу з важкої атлетики, який відбудеться з 4 по 17 вересня в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія).

Про це повідомила прес-служба Міжнародної федерації важкої атлетики (IWF).

Російські пропагандисти вже обурені рішенням федерації та починають "топити" білоруських спортсменів, яким дозволили виступити у нейтральному статусі. Річ у тім, що 12 білоруських важкоатлетів, а також 7 осіб обслуговуючого персоналу й один технічний суддя з Білорусі все-таки вийдуть на арену під час чемпіонату.

IWF надавала російським спортсменам шанс не пропустити змагання у Саудівській Аравії. Однією з умов було підписання декларацій про політичні погляди, однак важкоатлети РФ відмовилися її виконувати.

Нагадаємо, 27 липня росіянка Смирнова після програшу шаблістці Ользі Харлан вирішила залишитися на доріжці, сподіваючись, що українку дискваліфікують. Скандал вийшов дуже масштабним і змусив українську спортсменку серйозно хвилюватися, проте справа обернулася так, що Смирнова та її рідня кинулися рятувати кар'єру росіянки. Виявилося, що вона вийшла у нейтральному статусі, обдуривши організаторів змагань: на її сторінках у соцмережах знайшли фото з братом у військовій формі.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини