8 серпня 2023, 18:42

Скандал із дискваліфікацією Харлан: Україна завдала удару по "агенту" РФ Ламеру

Президент Федерації фехтування України опублікував заяву на адресу Ламера, який безпідставно дискваліфікував Харлан на користь РФ.

Скандал із дискваліфікацією Харлан: Україна завдала удару по "агенту" РФ Ламеру

Федерація фехтування України вимагає відставки голови технічного директорату ЧС-2023 за незаконну дискваліфікацію Ольги Харлан. У зверненні, опублікованому на сайті федерації, президент ФФУ Михайло Ілляшев заявив, що Дітер Ламер був відповідальний за дискваліфікацію української фехтувальниці. Інформаційні агентства зазначають, що агресивне звернення Ілляшева у жорстких словах і формулюваннях описує злочинну поведінку Ламера, якого фактично підозрюють у роботі на російські інтереси.

У ЗМІ вже кілька днів опубліковано відео, де саме він розмовляє просто посеред спортивної зали телефоном російського тренера росіянки Смирнової під час скандальних подій, не надавши згодом жодних пояснень. Фрагмент відео публікує Телеграм-канал "Україна 365".

Жодних виразних пояснень своїй поведінці Ламер досі не надав.

Ілляшев наголосив, що саме Ламер як керівник технічного директорату чемпіонату світу з фехтування у Мілані є тією особою, на якій лежить відповідальність за те, що сталося на ЧС, де зі скандалом дискваліфікували Харлан.

Причин дискваліфікації Ламер досі не надав.


Раніше повідомлялося, що ЗМІ вдалося отримати докази тиску РФ на суддів щодо питання дискваліфікації українки.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини