15 серпня 2023, 07:34

ОІ у Парижі: Шмигаль поставив крапку у питанні участі українських спортсменів, озвучивши умову МОК

Україна готова відмовитися від ОІ у Парижі, якщо там будуть спортсмени з РФ і Білорусі, заявив Шмигаль.

ОІ у Парижі: Шмигаль поставив крапку у питанні участі українських спортсменів, озвучивши умову МОК

Напередодні президент НОК України Гутцайт заявив, що Україна готова їхати на Олімпіаду, якщо спортсмени з РФ і Білорусі виступатимуть під нейтральним прапором. Однак пізніше прем'єр-міністр України підкоригував плани Києва.

Учора, 14 серпня, на своїй сторінці у Telegram-каналі Шмигаль дав зрозуміти, що Київ готовий бойкотувати ОІ, якщо туди все ж таки допустять представників РФ і Білорусі, інформує "Україна 365".

Глава українського уряду наголосив, що на сьогоднішній день сформовано потужну міжнародну коаліцію з 35 країн, які проти допуску спортсменів з РФ і Білорусі на Олімпіаду у Парижі 2024 року.

Шмигаль заявив, що Київ чекає від МОК "остаточного та правильного рішення" щодо спортсменів із РФ і РБ.

Прем'єр-міністр України нагадав МОК, що майже за 1,5 року війни армія Путіна вбила 340 спортсменів і тренерів. При цьому було знищено 343 спортивні об'єкти в Україні.

Вадим Гутцайт заявляв, що для України важливо, щоб на ОІ у Парижі були представлені її спортсмени. При цьому він заявив, що Київ готовий закрити очі на росіян і білорусів, якщо ті виступатимуть під нейтральним прапором.

Але він також заявив, що якщо спортсмени з РФ і РБ виступатимуть під прапорами своїх країн, то Україна може оголосити бойкот Олімпіаді.

Раніше ми повідомляли, що НОК України готовий допустити своїх спортсменів до Олімпіади у Парижі, якщо представники РФ і РБ виступатимуть під нейтральним прапором.

Нагадаємо, Харлан не проти виступу російських і білоруських спортсменів під нейтральним прапором, але за умови засудження ними війни в Україні.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини