17 серпня 2023, 21:42

"Нехай бояться", – Харлан розповіла про роботу у СБУ та передала "привіт" росіянам

Відома фехтувальниця пообіцяла продовжити роботу над тим, щоб росіян не було на міжнародних змаганнях.

"Нехай бояться", – Харлан розповіла про роботу у СБУ та передала "привіт" росіянам

Уславлена українська шаблістка, олімпійська чемпіонка 2008 року Ольга Харлан пишається тим, що у Росії знають про її роботу у СБУ.

Про це спортсменка розповіла під час отримання Знака пошани від Національної академії СБУ, де фехтувальниця працює тривалий час, та зустрічі з курсантами, інформує прес-служба СБУ.

Ректор академії Андрій Черняк, вручаючи нагороду Харлан, подякував їй за позицію щодо відмови від рукостискань із російськими спортсменами, яскраво продемонстровану на нещодавньому чемпіонаті світу у Мілані. Мужній вчинок шаблістки відзначили також бійці 114-ї окремої бригади тероборони Київської області, йдеться у повідомленні.

Харлан, зі свого боку, заявила, що українські спортсмени мають постійно нагадувати міжнародному співтовариству про війну, що триває в Україні.

"Ми не можемо потискати руку нашому ворогу", - сказала спортсменка та пообіцяла продовжити роботу над тим, щоб російських представників не було на міжнародних змаганнях.

Крім того, шаблістка передала росіянам "привіт".

"Пишаюся тим, що росіяни знають, що я працюю у СБУ. Нехай бояться!" - заявила фехтувальниця.

Раніше Харлан, відповідаючи на запитання, чи варто змагатися з росіянами, розповіла, що завжди була за те, щоб виходити та показувати свою позицію активним бойкотом.

Шаблістка також заявила, що росіян можна допустити до Олімпіади у Парижі тільки під нейтральним прапором і після публічного засудження війни РФ проти України.

Нагадаємо, цього тижня Харлан зустрілася з Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним і опублікувала відповідне фото у соцмережах, яке вже за кілька годин набрало тисячі лайків.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини