28 серпня 2023, 08:00

Дюбуа відсторонений від боксу, Усик емоційно відповів хейтерам – підсумки чемпіонського бою

Британець Дюбуа після поразки у бою з непереможним українцем Усиком майже місяць не зможе здійснювати боксерську діяльність.

Дюбуа відсторонений від боксу, Усик емоційно відповів хейтерам – підсумки чемпіонського бою

Британського боксера Даніеля Дюбуа, який не зумів напередодні забрати чемпіонські пояси в українця Олександра Усика, програвши технічним нокаутом у 9-му раунді, відсторонено від боксу до 23 вересня поточного року. Відповідне рішення ухвалено Польським боксерським союзом, інформує BoxRec.

Подібна практика відсторонень далеко не рідкість для боксерів, які проводять свої поєдинки в Європі та США. Вона необхідна для того, щоб переконатися, що після бою здоров'ю спортсмена нічого не загрожує. Після проходження медичного огляду обмеження, як правило, знімаються, якщо медики не виявляють якихось серйозних порушень в організмі боксерів.

Тим часом відомий британський боксер-суперважковаговик Дерек Чісора емоційно розкритикував Дюбуа за бій з Усиком, назвавши співвітчизника "дівчиськом".

В інтерв'ю YouTube-каналу Fight Hub TV Чісора заявив, що дії Дюбуа у рингу були "паршивими". Дерек не розуміє, чому суперник Усика не користувався своїм тілом і не боровся з українцем.

"Я буду чесний: удар по корпусу був єдиним нормальним ударом", - сказав британець.

Тим часом Усик ще раз прокоментував скандальний епізод у 5-му раунді, коли він опинився на підлозі рингу після забороненого удару нижче пояса у виконанні Дюбуа. Зокрема, він відповів тим, хто вважає, що "постріл" британця був "чистим".

"Слухайте, люди, які кажуть, що це був легальний удар, мені здається, у них порушення якесь або із зором, або з головою", - сказав чемпіон.

Усик додав, що не має наміру нікого засуджувати, але закликав об'єктивно дивитися на речі.

Раніше Усик у жартівливій формі прокоментував реакцію своєї дружини на брудний вчинок Дюбуа. За словами Олександра, британцеві пощастило, що Катерина так і не дісталася до рингу.

Нагадаємо, колишній чемпіон світу Тоні Беллью навів незаперечний факт, що доводить правильність рішення судді, який розцінив скандальний удар Дюбуа як заборонений.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини