12 вересня 2023, 14:14

УЄФА підіграє Росії: уперше після вторгнення судити матч футбольних збірних будуть арбітри з РФ

Російські судді обслужать гру жіночої Ліги націй між Вірменією та Казахстаном, офіційних осіб РФ не запрошували для участі в іграх із лютого 2022 року.

УЄФА підіграє Росії: уперше після вторгнення судити матч футбольних збірних будуть арбітри з РФ

УЄФА, схоже, поступово повертає країну-агресора у великий футбол. На матч між жіночими збірними Вірменії та Казахстану, який проводиться у рамках Ліги націй, запросили суддів із РФ.

Ця інформація доступна на офіційному інтернет-ресурсі УЄФА.

Гра відбудеться у Вірменії у місті Армавірі 26 вересня.

Головним суддею зустрічі буде росіянка Віра Опейкіна. Їй допоможуть також громадянки РФ Олена Собчук, Катерина Курочкіна та Надія Горінова. Зазначимо, що російські судді не залучалися для обслуговування футбольних матчів у Європі від початку повномасштабного вторгнення окупантів в Україну.

Зазначимо, що УЄФА відсторонив збірні та клуби РФ від усіх своїх турнірів. Хоча офіційно ФІФА й УЄФА не запроваджували офіційних заборон для представників країни-агресора на участь у міжнародних іграх як суддів, росіян на них не запрошували.

Раніше ми повідомляли, що клуби з анексованого Криму вперше провели матчі у професійній лізі Росії. Ялтинський "Рубін" і "Севастополь" заявлені на сезон 2023-2024 до Другої ліги та на минулих вихідних зіграли проти новокубанського "Біолога" та ростовського СКА.

Також ми писали, що глава УЄФА Олександр Чеферін не бачить підстав для повернення російських команд у європейські турніри до завершення війни РФ проти України.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини