14 вересня 2023, 11:10

Справа Савіна про "дискредитацію" армії РФ отримала продовження: блогера та футболіста хочуть "закрити"

Колишньому гравцеві збірної Росії з футболу Євгену Савіну може загрожувати реальний тюремний термін.

Справа Савіна про "дискредитацію" армії РФ отримала продовження: блогера та футболіста хочуть "закрити"

У Росії вирішили відновити політичне переслідування відомого спортивного блогера й ексфорварда збірної РФ з футболу Євгена Савіна. Після того як суд оштрафував Євгена на 50 тисяч рублів, його справу про "дискредитацію" ВР РФ стали розкручувати знову, передає Діалог.UA.

Тепер спортсмену, який не підтримав і навіть різко засудив вторгнення РФ на територію України, може загрожувати до п'яти років тюремного ув'язнення.

Як пишуть російські ЗМІ, деяких прокремлівських "експертів" зацікавило квітневе інтерв'ю Савіна, де колишній гравець збірної РФ критикував путінську "спецоперацію". Пишуть, що тепер російські каральні служби щодо Євгена можуть порушити кримінальну справу за статтею про "дискредитацію" ЗС РФ.

Раніше ЗМІ писали, що Євген Савін ще торік покинув територію країни-агресора РФ, однак де він перебуває зараз, нам достеменно невідомо. Сподіваємося, що він не повернувся до РФ, а перебуває в якій-небудь цивілізованій країні, правоохоронні органи якої не видадуть його Москві.

Нагадаємо, Тверський районний суд Москви присудив штраф розміром у 50 тисяч рублів у справі про "дискредитацію" армії Росії Євгену Савіну, який виступив проти війни в Україні.

Тим часом коли у Росії щодо Савіна порушили справу, той, у свою чергу, відреагував як справжній чоловік.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини