18 вересня 2023, 11:29

Президент УЄФА про допуск Росії до турнірів до кінця війни та договір із "Газпромом": "Це потрібно було зробити"

Глава УЕФА Чеферин заявил, что россиян не возвратят в европейский футбол, пока те не прекратят нападение на Украину.

Президент УЄФА про допуск Росії до турнірів до кінця війни та договір із "Газпромом": "Це потрібно було зробити"

Президент УЄФА Александер Чеферін заявив, що організація не дасть допуску російським футбольним клубам і збірній на турніри, що проводяться під її егідою. Також він пояснив, чому УЄФА розірвав вигідний спонсорський контракт із російським монополістом "Газпромом", інформує Metropolitan.si.

За його словами, "бан" і для російських спортсменів, і для "Газпрому" діятиме в європейському футболі до закінчення війни в Україні.

"Російська Федерація буде відсторонена від усіх наших змагань до кінця війни... Це ж стосується і "Газпрому". Розірвання контракту просто потрібно було здійснити як певним чином символічний акт. Навряд чи ми могли показувати рекламу цієї компанії на стадіонах, коли матчі дивляться сотні мільйонів людей", - наголосив Чеферін.

Відомо, що 2022 року за деякий час після оголошення так званої "спецоперації" та вторгнення російських військ на територію України УЄФА застосував санкції проти держави-агресора РФ, відсторонивши її футбольні клуби та "триколорну" збірну від участі в усіх турнірах, які проводяться під її патронатом. Також було розірвано довгостроковий контракт із "Газпромом", рекламу якого глядачі часто бачили на стендах під час трансляцій футбольних матчів.

Як повідомлялося раніше, з'явилися дані, що УЄФА підіграє Москві: вперше після вторгнення судити матч футбольних збірних будуть арбітри з РФ.

Водночас очільник УЄФА Олександр Чеферін сказав, що не бачить підстав для повернення російських команд до європейських турнірів.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини