27 вересня 2023, 12:15

Футбольна збірна України бойкотує чемпіонат світу в ОАЕ: "Бере участь країна-спільнота терористів"

Збірна України з пляжного футболу відмовилася від участі у чемпіонаті світу у Дубаї через допуск на нього команди Білорусі.

Футбольна збірна України бойкотує чемпіонат світу в ОАЕ: "Бере участь країна-спільнота терористів"

Збірна України з пляжного футболу - одна з чотирьох у європейських країнах, які завоювали право зіграти на чемпіонаті світу у Дубаї, але наші спортсмени туди не поїдуть.

Про це повідомили в Асоціації пляжного футболу України.

Турнір в ОАЕ має відбутися з 15 по 24 лютого 2024 року. Туди пробилася і збірна Білорусі. Українські футболісти-пляжники навідріз відмовилися не тільки грати зі збірною "країни-спільноти російських терористів", а й навіть приїжджати на чемпіонат світу.

В АПФУ заявили, що неодноразово писали до ФІФА та Всесвітньої асоціації пляжного футболу із закликами не допустити до світової першості збірну Білорусі - країни, яка сприяє збройній агресії РФ проти України. Футбольні чиновники відмовили. Було відхилено навіть компромісний варіант, щоб білоруські пляжники виступали без прапора, гімну й інших національних символів. Цей вердикт футбольної влади був ключовим фактором у рішенні українців не брати участь у ЧС-2024.


Нагадаємо, УЄФА вирішив повернути команди U-17 з РФ до змагань під своєю егідою, для дорослих збірних продовжує діяти повна заборона.

Також очільник УЄФА Чеферін заявив, що росіян не повернуть у європейський футбол, доки ті не припинять напад на Україну.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини