28 вересня 2023, 22:07

Ще одна країна засудила рішення УЄФА та долучилася до бойкоту матчів із Росією

У Федерації футболу Норвегії очікують кращого керування справами з боку УЄФА у такому важливому питанні, як санкції проти РФ.

Ще одна країна засудила рішення УЄФА та долучилася до бойкоту матчів із Росією

Кількість країн, які засудили рішення УЄФА допустити збірні Росії U-17 у нейтральному статусі до європейських турнірів і приєднуються до бойкоту ігор з російськими командами, зростає. У четвер, 28 вересня, стало відомо, що збірні Норвегії не збираються грати з російськими командами у жодному турнірі.

Відповідну заяву опубліковано на сайті Федерації футболу Норвегії. 

У повідомленні йдеться, що такої позиції дотримується весь норвезький спорт, який залишається солідарним з Україною. Це частина санкцій проти РФ, навколо яких об'єдналася вся Європа.

У федерації згодні, що діти не мають бути вигнані з футболу, але у поточній надзвичайній ситуації вкрай складно відокремити національний футбол від російського народу та прагнення російського режиму використовувати футбол з метою пропаганди.

У норвезькому футболі очікують кращого керування справами з боку європейських футбольних чиновників у такому важливому питанні, як санкції проти Росії, ідеться у повідомленні.

На сьогодні свою незгоду з позицією УЄФА, крім Норвегії, висловили Польща, Литва, Данія, Естонія, Швеція, Латвія, а також Футбольна асоціація Англії.

Нагадаємо, 26 вересня стало відомо, що УЄФА вирішив повернути команди U-17 з РФ до змагань під своєю егідою, а для дорослих російських команд відсторонення триватиме до закінчення війни Росії проти України.

Тим часом Швеція, яка наступного року прийме жіночий чемпіонат Європи U-17, заявила, що не пустить російську команду на цей турнір, якщо вона пройде кваліфікацію.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини