4 жовтня 2023, 15:17

МОК відповів, чи допустять росіян до зимових юнацьких Олімпійських ігор – 2024

Російські атлети на зимових Іграх у 2024 році не зможуть брати участь навіть під нейтральним прапором.

МОК відповів, чи допустять росіян до зимових юнацьких Олімпійських ігор – 2024

Спортсменів із країни-агресора не допустять навіть під нейтральним прапором на зимових юнацьких Іграх у 2024 році. З такою заявою виступив Міжнародний олімпійський комітет, відповівши на запитання про те, чи зможуть узяти участь у цьому великому турнірі молоді атлети з Російської Федерації, передає Діалог.UA.

Журналісти з московського видання "Совєтский спорт" надіслали запит до МОК, у якому попросили дати відповідь, чи можуть російських юнаків і дівчат допустити до південнокорейського Канвондо, де, як відомо, відбудуться ці Ігри. Відповідь була однозначною...

"Якщо говорити про зимові юнацькі Ігри - 2024, то жоден нейтральний спортсмен в індивідуальному порядку не може брати участь у Канвондо", - так відповіла на запит прес-служба МОК.

Відомо, що зимові юнацькі Олімпійські ігри відбудуться з 19 січня по 2 лютого 2024 року у Канвондо. Раніше росіяни брали участь у всіх таких турнірах навіть після того, як анексували український Крим і влаштували "гібридну" війну на Донбасі. Мало того, на попередній юнацькій Олімпіаді, що відбулася 2020 року у швейцарській Лозанні, коли вже діяли антиросійські санкції, пов'язані з допінговим скандалом, збірна РФ виграла командний медальний залік.

Тепер же, з повномасштабним вторгненням на українські землі, як бачимо, терпіння світової громадськості, зокрема й міжнародних спортивних функціонерів, вичерпалося.

Нагадаємо, президент МОК Томас Бах виступив за дозвіл росіянам і білорусам виступати під нейтральним прапором на Олімпійських іграх у Парижі.

Крім того, кілька країн стали на бік України у вимозі усунути росіян від Олімпіади.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини