10 жовтня 2023, 14:38

У Росії скандал: УЄФА ухвалив нове рішення щодо допуску збірної РФ до турнірів

Після гучного скандалу УЄФА ухвалив рішення скасувати допуск російських команд U-17 до турнірів.

У Росії скандал: УЄФА ухвалив нове рішення щодо допуску збірної РФ до турнірів

УЄФА відмовився від рішення повернути російську збірну U-17 до змагань під егідою Європейської футбольної асоціації після скандалу та цілої серії бойкотів. Про це повідомляють інформаційні агентства з посиланням на дані одразу двох британських журналістів: Роб Гарріс (Sky Sports) і Мартін Циглер (The Times) отримали інсайдерську інформацію, Роб Гарріс зі Skynews на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter також підтверджує продовження санкцій проти російських збірних різного віку.

В УЄФА заявили, що "не вдалося знайти жодного технічного рішення, яке дозволило б російським збірним грати".

ЗМІ нагадують, що початкове рішення УЄФА викликало грандіозний скандал. Україна, Англія, Польща, Латвія, Литва, Швеція, Данія, Норвегія та Румунія відмовилися грати з росіянами.

Українська футбольна асоціація надіслала офіційні листи своїм колегам із закликом не допустити повернення росіян, поки вторгнення окупаційної армії РФ в Україну не буде припинено.

Російські фанати влаштували скандал і вимагають від національної федерації покинути УЄФА та перейти до Азіатської конфедерації футболу на знак протесту.

"Треба максимально жорстко зараз на це все реагувати, виходити з системи, не платити внески, захищатися на повну. Кинули - йди, не повертаючись.

Та давно пора, чого гуму тягнуть, незрозуміло. З усіх цих недофедерацій треба давно вже було вийти та розвивати спорт усередині країни.

Настав час переходити в Азію, бо навіть якщо конфлікт закінчиться, англосакси та прибалти з пшеками все одно бойкотуватимуть ігри з нами", - пишуть росіяни у соцмережах.

Раніше ЗМІ з'ясували, що в УЄФА виник розкол у зв'язку з рішенням повернути молодіжні збірні РФ до змагань.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини