20 жовтня 2023, 13:36

Путін цинічно звинуватив МОК у "дискримінації" росіян – організація відреагувала

У МОК підкреслили, що участь в Олімпійських іграх не належить до невід'ємних прав людини, порушених саме РФ.

Путін цинічно звинуватив МОК у "дискримінації" росіян – організація відреагувала

Президент-узурпатор Росії Володимир Путін образився на Міжнародний олімпійський комітет за відсторонення його країни від найважливіших міжнародних змагань. Диктатор, який розв'язав неоголошену війну, звинуватив МОК в "етнічній дискримінації" росіян.

Соліруючи на пленарному засіданні "Спорт без кордонів. Відкритість світу", Путін видав традиційні наративи своєї пропаганди, додавши, що російські атлети нібито "не мають жодного стосунку" до того, що робить російська держава й особисто він сам.

"Самі Ігри можуть використовуватися як інструмент політичного тиску щодо людей, які і до політики стосунку ніякого не мають, і як груба і, за фактом, расистська, етнічна дискримінація", - видав президент РФ.

Зі свого боку, МОК заперечив Путіну, підкресливши, що "бан" РФ на Олімпіаді - 2024 не можна розцінювати як етнічну дискримінацію росіян.

В організації наголосили, що участь в Олімпійських іграх жодним боком не належить до невід'ємних прав людини, а умови допуску на змагання пояснюються Олімпійською хартією, яку порушили уряди Росії та Білорусії, розв'язавши кровопролитну війну проти українців і їхньої незалежної держави.

МОК відсторонив Олімпійський комітет Росії, який оголосив про включення до свого складу "спортивних організацій" з окупованих територій.

Також Путін вирішив прийняти всі умови МОК, щоб російські спортсмени потрапили на Олімпіаду 2024 року у Франції.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини