1 листопада 2023, 14:36

Україну образили на церемонії вручення "Золотого м'яча" – вибухнув скандал

Організатори премії забули, що 1986 року "Золотий м'яч" отримував українець Ігор Бєланов.

Україну образили на церемонії вручення "Золотого м'яча" – вибухнув скандал

Церемонія оголошення переможця нагороди "Золотий м'яч" для найкращого футболіста 2023 року закінчилася скандалом, пов'язаним з Україною. Організатори церемонії припустилися помилки, забувши, що 1986 року "Золотий м'яч" отримував український форвард київського "Динамо" Ігор Бєланов.

Інформаційні агентства зазначають, що безпосередню участь у церемонії брав англійський футболіст Гарі Лінекер, якого титром представили як володаря "Золотого м'яча" 1986 року. Однак у голосуванні тоді Лінекер посів лише друге місце, першим став українець Бєланов.

Після цього у соціальних мережах вибухнув скандал, а організаторам церемонії нагадали про помилку - публікацію з помилковим коментарем із соціальної мережі Twitter оперативно видалили. Зараз на сторінці організації у соцмережі висить повний список володарів "Золотого м'яча", у якому Бєланов зазначений як переможець 1986 року.

Зі свого боку, знаменитий український футболіст на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook виступив з окремою заявою, вимагаючи вибачень. Він також нагадав, що українці були володарями відразу трьох "Золотих м'ячів".

"Я хочу вам нагадати, що я, Бєланов Ігор Іванович, володар "Золотого м'яча" 1986 року. В Україні, крім мене, так само живуть і процвітають ще двоє володарів заслуженого трофея: Блохін Олег Володимирович - найкращий гравець 1975 року, Шевченко Андрій Миколайович - найкращий гравець 2004 року", - підкреслив він.


Нагадаємо, авторитетні журналісти назвали аргентинця Ліонеля Мессі найкращим гравцем сезону 2022-2023.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини