7 листопада 2023, 16:23

"Звертайтеся в Антарктиду", – африканська збірна відмовилася грати з РФ футбольний матч

Африканська збірна Занзібару з футболу відмовилася грати з росіянами.

"Звертайтеся в Антарктиду", – африканська збірна відмовилася грати з РФ футбольний матч

Футбольна збірна африканського Занзібару відмовилася провести товариський матч зі збірною Росії, яка після вторгнення окупаційної армії РФ до України потрапила під санкції та була відсторонена від міжнародних змагань під егідою УЄФА та ФІФА. Про відмову провести матч із росіянами повідомляють інформаційні агентства з посиланням на заяву президента федерації футболу Занзібару.

За його словами, питання проведення матчу обговорювалося, проте виникла ціла низка факторів, які не дозволяють Занзібару провести поєдинок у листопаді.

Журналісти нагадують, що Занзібар є напівавтономією у складі Танзанії. З 2005 року він має власний прапор, парламент, а також у нього є свій президент.

Примітно, що футбольна збірна Занзібару не входить до рейтингу ФІФА, проте росіяни були готові грати навіть із нею.

Через санкції російська збірна змушена підтримувати міжнародну активність і проводити товариські поєдинки з країнами Африки й Азії. Раніше російська редакція журналу Forbes повідомила, що збірна РФ може провести матчі з командами Танзанії, Занзібару, Сейшельських островів, Судану або Сенегалу.

Російські вболівальники з іронією поставилися до новини. Коментарі на найбільшому футбольному сайті РФ Sports.ru рясніють сарказмом.

Раніше УЄФА скасував допуск російських збірних U-17 до європейських змагань, повідомивши, що для цього не існує технічного рішення.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини